بازگردانی تب های تازه بسته شده در مرورگر ها

بازگردانی تب های تازه بسته شده در مرورگر ها
بازگردانی تب های تازه بسته شده در مرورگر ها
برای بازگشایی پنجره ها در کروم، در هر جای خالی از تسک بار که دوست داشتید راست کلیک کنید و گزینه Reopen closed tab را از منویی که باز می شود انتخاب کنید. برای راحت تر شدن کار می توانید از فشردن همزمان کلید های Ctrl + Shift + T استفاده کنید. برای باز شدن لیست کاملی از پنجره های بسته شده در این سشن، کلید های بالا را چند بار پشت سر هم فشار دهید.
FireFox
اگر می خواهید تب های تازه بسته شده را در فایر فاکس باز کنید، بر روی دکمه فایر فاکس (سمت چپ و بالا به رنگ نارنجی) کلیک کرده و ابتدا به History و سپس به Recently Closed Tabs بروید. حالا می توانید یک یا چند پنجره که بسته بودید را با توجه به نیازتان باز کنید. برای این مرورگر هم می توانید از کلید های سریع Ctrl + Shift + T استفاده نمائید.
Internet Explorer 9
برای انجام این کار در IE9 بر روی یک تب راست کلیک کرده و گزینه Reopen closed tab (Ctrl + Shift + T) را مجددا بزنید. فشردن پشت سر هم کلید های Ctrl + Shift + T می تواند لیست کاملی از تمامی پنجره های بسته شده قبلی را برایتان بارگزاری کند .

همچنین می توانید این کار را از صفحه جدید نیز انجام دهید. برای پیروی از این راه، ابتدا یک تب جدید باز کنید و با کلیک کردن بر روی Reopen closed tabs (قسمت پائین و چپ صفحه) چند صفحه آخر خود را ببنید و با کلیک بر روی Open all closed tabs به آن ها به طور کلی دست یابید.
تاریخ:
1398/11/05
تعداد بازدید:
70
منبع:
Powered by DorsaPortal