بازدید دو عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بیمارستان علامه بهلول گنابادی

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بیمارستان علامه بهلول گنابادی، از این بیمارستان به عنوان یک الگوی خوب برای سایر شهرها یاد کردند.
 
به گزارش وب‌دا، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این بازدید، بیمارستان علامه بهلول گنابادی را یک الگوی خوب برای سایر شهرها دانست و اظهار کرد: نحوه مهندسی ساخت همراه با پرسنل خوب، این بیمارستان را به یک مجموعه درمانی کامل تبدیل کرده است و هر کسی بخواهد بیمارستان جدیدی احداث کند، می‌تواند از این مجموعه الگوبرداری کند.
 
دکتر اکبر رنجبرزاده از همدلی و همبستگی مسئولین شهرستان‌های گناباد و بجستان به عنوان یک نقطه قوت یاد کرد و افزود: آنچه که در بازدیدهای امروز از بیمارستان‌های گناباد و بجستان به خوبی مشاهده شد، وحدت و همبستگی مسئولین این مجموعه‌ها بود.
 
وی، رضایت‌مندی مردم از حوزه درمان را خوب دانست و افزود: بخش درمان با کمال احترام و تکریم و انگیزه بالا در خدمت مردم بودند.
این عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از نگرانی‌های ما این است که نسبت به حجم عظیمی از منابع که به سمت حوزه بهداشت و درمان رفته، گاها رضایت‌مندی مردم حاصل نشده است ولی خوشبختانه امروز در این بیمارستان وضعیت خوبی را شاهد بودیم و از عملکرد این مرکز درمانی رضایت داریم.
دکتر رنجبرزاده با بیان اینکه این بیمارستان به لحاظ فضا و خدمات مشابه بسیاری از مراکز درمانی خصوصی تهران است، تاکید کرد: با توجه به اینکه علاوه بر شهرستان‌های گناباد و بجستان، مردم از شهرستان‌ها و استان‌های مجاور از خدمات این بیمارستان بهره‌مند می‌شوند، احداث مراکز سوختگی و روانپزشکی در اینجا ضروری است.
وی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان دانشگاهی در خور شان با تعداد قابل توجهی پزشک متخصص یاد و اظهار امیدواری کرد که دانشکده‌های دندانپزشکی و داروسازی نیز در این دانشگاه راه‌اندازی شود.
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی هم با اعلام رضایت از عملکرد بیمارستان علامه بهلول گنابادی، گفت: این بیمارستان در کنار نوساز بودن، بسیار جامع و از امکانات خوبی برخوردار است.
دکتر محمدحسین قربانی اظهار امیدواری کرد که بیمارستان‌هایی که شایسته مردم است در همه مناطق کشور احداث شود.
نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی هم با قدردانی از بازدید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بیمارستان‌های گناباد و بجستان، اظهار کرد: پیشرفت‌های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان‌های گناباد و بجستان حاصل تلاش همه مسئولان طی 40 سال بعد از انقلاب بوده است.
دکتر حمید بنایی با تشکر از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و مجموعه همکارانشان در حوزه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: قطعا حضور اعضای کمیسیون بهداشت و درمان در گناباد و بجستان و بازدید از مراکز درمانی این شهرستان‌ها میتواند در حمایت‌ها و همراهی‌های این کمیسیون در توسعه حوزه سلامت در منطقه موثر باشد. 
یادآور می‌شود؛ در این بازدید که نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، معاون درمان، معاون بهداشت، رئیس دفتر ریاست، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه و رئیس و جمعی از مدیران بیمارستان علامه بهلول گنابادی حضور داشتند، دو عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن بازدید از بخش‌های اورژانس، جراحی، داخلی، طب تصویری و مراقبت‌های ویژه قلب(C.C.U) و عیادت از بیماران بستری، وضعیت ارائه خدمات را ارزیابی کردند.
بازدید از پایگاه اورژانس هوایی و گفتگو با کادر پروازی و کارشناسان فوریت‌های پزشکی این مرکز، پایان بخش بازدید دو عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گناباد بود.
تاریخ:
1398/05/06
تعداد بازدید:
180
منبع:
Powered by DorsaPortal