سفر یک روزه دکتر نمکی به شهرستان‌های گناباد و بجستان

بازدید از بیمارستان‌ها و پروژه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان‌های گناباد و بجستان، افتتاح سه مرکز آموزشی و آزمایشگاهی و حضور در نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه و اعضای هیأت علمی دانشگاه و مسئولین شهرستان‌های گناباد و بجستان از جمله برنامه‌های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود. 

به گزارش وب‌دا، دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر جان‌بابایی معاون درمان، دکتر حیدری مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و دکتر جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابتدای ورود به شهرستان گناباد مورد استقبال مسئولین شهرستان گناباد قرار گرفت.
حضور در گلزار شهدای گمنام و مرقد علامه بهلول گنابادی از برنامه‌های آغازین این سفر بود.
دکتر نمکی و هیئت همراه در ادامه با استقبال اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه وارد دانشکده پزشکی شد و از آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های درس این دانشکده بازدید کرد.

افتتاح و بازدید از مرکز آزمون صلاحیت بالینی، مرکز آموزش مهارت‌های بالینی و همچنین مجموعه آزمایشگاه‌های مهندسی بهداشت محیط از دیگر برنامه‌های دکتر نمکی بود.
شرکت در نشست مشترکی که با حضور اعضای هیئت رئیسه و اعضای علمی دانشگاه و مسئولین ارشد شهرستان‌های گناباد و بجستان در سالن ابن‌سینا برگزار شد، برنامه بعدی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود.
بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان علامه بهلول گنابادی و همچنین پروژه‌های بخش سوختگی و مسکن متخصصین، بازدید از پایگاه اورژانس هوایی و همچنین بازدید از روستای تاریخی ریاب  آخرین برنامه‌های سفر دکتر نمکی به شهرستان گناباد بود. 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود، عصر جمعه 4 مردادماه با استقبال مسئولین محلی وارد شهرستان بجستان شد و با قرائت فاتحه و اهدا شاخه‌های گل به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کرد.
دکتر نمکی در بیمارستان آیت‌ا...مدنی بجستان، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف و عیادت از بیماران، در گفتگو با  همراهان آنها، وضعیت ارائه خدمت را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.     
بازدید از مرکز جامع خدمات سلامت شهر یونسی پایان‌بخش سفر یک روزه دکتر نمکی به شهرستان‌های گناباد و بجستان بود.
تاریخ:
1398/05/06
تعداد بازدید:
218
منبع:
Powered by DorsaPortal