رشد 4 درصدی خدمات طب تصویری بیمارستان علامه بهلول گنابادی در نیمه اول سال 98

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی از ارائه خدمت به بیش از 28 هزار نفر در نیمه اول امسال در بخش طب تصویری این بیمارستان خبر داد.
 به گزارش وب‌دا، دکتر عباس عبادی افزود: بیمارستان علامه بهلول گنابادی از نظر تجهیزات و امکانات بخش طب تصویری در جایگاه بسیار خوبی در منطقه قرار دارد و خدمات رادیولوژی، سونوگرافی، سی‌تی اسکن، رادیولوژی تخصصی، ماموگرافی و ام. آر. ای  در این بیمارستان انجام می‌شود.
وی افزود: یکی از دو دستگاه ام. آر. ای این بیمارستان، مخصوص بیماران سنگین وزن و بیمارانی است که از محیط سربسته ترس دارند، استفاده می‌شود. همچنین یکی از دستگاه‌های سی. تی. اسکن این مرکز 16 اسلایس و دارای کیفیت بسیار خوبی است.
مسوول بخش طب تصویری بیمارستان علامه بهلول گنابادی هم گفت: بخش طب تصویری بیمارستان شامل 25 پرسنل است که 3 پزشک نیز با این بخش همکاری دارند.
صادق حسینیان در مورد نوبت‌دهی این بخش گفت: رزو نوبت سی. تی. اسکن، هر روز صبح غیر از روزهای تعطیل و بدون نوبت برای بیماران سرپایی و نوبت‌دهی ام. آر. ای نیز به صورت حضوری انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه بخش طب تصویری بیمارستان علامه بهلول گنابادی برای بیماران بستری به طور 24 ساعته خدمت ارائه می‌دهد، خاطرنشان کرد: برای بیماران سرپایی نیز رادیولوژی بطور 24 ساعته، ام. آر.ای و سونوگرافی در نوبت صبح و عصر و سی. تی.اسکن فقط در نوبت صبح انجام می‌شود.
تاریخ:
1398/09/05
تعداد بازدید:
369
منبع:
Powered by DorsaPortal