آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی برگزار شد

دکتر محرابی به عنوان سومین رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، معرفی و از خدمات دکتر عبادی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی شد.
 

به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم که در سالن اجتماعات بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد، مردم را مستحق بهترین‌ها دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا بهترین‌ها را در حوزه سلامت برای مردم منطقه فراهم کنیم.
دکتر جواد باذلی افزود: اگر موفقیتی حاصل شود مرهون همکاری همه است و در صورتی که نقصی وجود داشته باشد ، به همه برمی‌گردد، از این‌رو باید همه با هم برای ارتقای خدمات و افزایش رضایت‌مندی تلاش کنیم.
وی با تاکید بر اینکه کمیت و کیفیت خدمات نباید تحت تاثیر هیچ شرایطی قرار بگیرد، گفت: خدمات متنوع و باکیفیتی در بیمارستان علامه بهلول گنابادی ارائه می‌شود که باید این خدمات و رضایت‌مندی مردم به درستی اطلاع‌رسانی شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم از بیمارستان علامه بهلول گنابادی به عنوان پیشانی دانشگاه یاد کرد و افزود: اگر خدمات خوبی ارائه شود، همه دعاگو هستند و اگر کوتاهی هم صورت بگیرد، به همه مراجعه و اعتراض می شود.

حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب با بیان حدیثی از پیامبر اعظم(ص):« مَنْ سَعی لِمَرِیضٍ فِی حَاجَةٍ قَضَاهَا أوْ لَمْ یَقْضِهَا خَرَجَ مِنْ ذُنُوبِهِ کَیَوْمٍ وَلَدَتْهُ أُمُّهُ؛ هر کس برای نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد، چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شده، از گناهانش پاک می‌شود. »، به تشریح اهمیت و ارزش معنوی درمان بیماران پرداخت.
وی با بیان اینکه بیماران بخاطر شرایط بیماری، معمولا کم حوصله و کم صبر هستند، بر لزوم برخورد خوب و صبورانه با بیماران و همراهان آنها تاکید کرد.

دکتر عبادی در ابتدای این مراسم با تشکر از همه مدیران، کادر درمانی و پرسنل بیمارستان علامه بهلول گنابادی، گفت: کار کردن در جمع همکاران خوب بیمارستان برای من افتخار بزرگی بود.
دکتر سعید محرابی، سرپرست جدید بیمارستان علامه بهلول گنابادی هم پس از دریافت حکم مسئولیت خود، به عنوان آخرین سخنران این مراسم از اعتماد دکتر باذلی برای سپردن این مسئولیت خطیر تشکر و اظهار امیدواری کرد که با همراهی و همکاری همه پرسنل ، بتوانیم در جهت ارتقای خدمات و افزایش رضایت‌مندی مردم گام برداریم.
یادآور می شود، در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خدمات یکساله دکتر عباس عبادی ، قدردانی و دکتر سعید محرابی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان معرفی شد.

تاریخ:
1398/09/12
تعداد بازدید:
254
منبع:
Powered by DorsaPortal