اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد

🔹سید عباس سجادی پرستار بیمارستان علامه بهلول گنابادی که دی ماه سال گذشته بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، به عنوان اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد نام گرفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اعلام این خبر گفت: با اعلام رسمی وزارت بهداشت، شادروان سید عباس سجادی به عنوان شهید مدافع سلامت معرفی شد.

🔹دکتر جواد باذلی افزود: شهید سید عباس سجادی که در بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی مشغول خدمت بود، دی ماه 99، بر اثر ابتلا به بیماری کووید 19 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

🔹وی اظهار داشت: پس از درگذشت این همکار عزیزمان، اقدامات لازم توسط دانشگاه برای جمع آوری و ارسال مستندات مربوطه به مراجع ذیصلاح انجام شد و با پیگیری های صورت گرفته، پس از طی مراحل قانونی و بررسی مدارک، نام شادروان سید عباس سجادی در زمره شهدای مدافع سلامت ثبت گردید.

🔹دکتر باذلی در پایان با گرامیداشت یاد این شهید خدمت گفت: تلاش بی وقفه مدافعان سلامت در طول 18 ماه گذشته برای مقابله با کووید 19 ستودنی است و امیدوارم مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کم شدن آمار مبتلایان به کرونا، علاوه بر حفظ سلامت خود و اطرافیان، به مدافعان سلامت یاری رسانند.
تاریخ:
1400/06/18
تعداد بازدید:
166
منبع:
Powered by DorsaPortal