بیمارستان علامه بهلول گنابادی اخذ رتبه یک برتر بیمارستانی در اعتباربخشی شد.

رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی با اعلام این خبر گفت: بیمارستان علامه بهلول گنابادی موفق شد بر اساس استانداردهای نوین اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رتبه درجه یک برتر بیمارستانی را کسب نماید که این رتبه برای اولین بار در شهرستان گناباد کسب شده است.

دکتر سعید محرابی افزود: اعتباربخشی یکی از سیستم های ارزیابی استاندارد است که به خاطر اهمیت، کارایی و نقش اساسی آن در ارتقای کیفیت خدمات سلامت، با هدف ایجاد و ارتقای فرهنگ ایمنی و کیفیت مراقبت از بیمار و استاندارد کردن فعالیت های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.
وی با قدردانی از حمایت‌های دکتر باذلی، رییس دانشگاه، دکتر مشاری معاون درمان و همکاران این معاونت، مدیران و پرسنل بیمارستان در کسب این موفقیت اظهار داشت: بی شک این موفقیت، مسئولیت ما را برای ارائه خدمات بهتر، بیشتر می نماید.
مدیر پرستاری و مسول اعتباربخشی دانشگاه نیز با اشاره به اعتباربخشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی که خردادماه سال جاری توسط ارزیابان اعزامی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی انجام شد گفت: همانطور که پیش تر اطلاع رسانی شد، با اعلام نتایج این ارزیابی، بیمارستان علامه بهلول گنابادی موفق به اخذ رتبه یک بیمارستانی شد.
مینا مصباح افزود: اما از آنجا که در این ارزیابی نمرات حداکثری در سطوح مختلف توسط بیمارستان کسب شده بود، بیمارستان داوطلب کسب رتبه یک برتر شد که پس از بررسی نهایی مستندات و کارنامه عملکردی بیمارستان، این رتبه تایید و گواهینامه نهایی بیمارستان با عنوان رتبه یک برتر صادر گردید.

تاریخ:
1400/06/18
تعداد بازدید:
156
منبع:
Powered by DorsaPortal