نوبت دهی غیر حضوری به حدود 15 هزار نفر در درمانگاه تخصصی بیمارستان علامه بهلول

انتشار محتوا: ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: از ابتدای امسال تا کنون حدود 15 هزار نفر از سه روش اینترنتی، کد USSD و تماس تلفنی، نوبت ویزیت پزشک متخصص دریافت کرده‌اند.
رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: از ابتدای امسال تا کنون حدود 15 هزار نفر از سه روش اینترنتی، کد USSD و تماس تلفنی، نوبت ویزیت پزشک متخصص دریافت کرده‌اند.
دکتر محسن صاحبان ملکی افزود: از این تعداد 10 هزار نفر از طریق تماس تلفنی با سامانه نوبت دهی بیمارستان و بقیه با استفاده از سامانه اینترنتی نوبت‌دهی موفق به دریافت نوبت از پزشکان متخصص درمانگاه تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی شدند.
وی با اشاره به حضور 80 پزشک متخصص در بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: در این مدت بیشترین رزرو نوبت‌های تلفنی از سیستم مربوط به متخصص داخلی و فوق تخصص روماتولوژی، سونوگرافی و پزشکان متخصص قلب و زنان بوده است.
دکتر صاحبان ملکی خاطرنشان کرد: روزانه 22 پزشک متخصص در درمانگاه تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی در نوبت صبح به مردم خدمت می‌کنند.
مسئول سامانه نوبت دهی بیمارستان علامه بهلول گنابادی نیز با اشاره به اینکه بطور میانگین روزانه 150 نفر موفق به دریافت نوبت تلفنی می‌شوند، گفت: برای رفاه حال مردم تعداد 32 خط تلفن داریم که بصورت خط ای وان هستند و در صورت تماس با شماره 57207 از بین این خطوط هر یک آزاد باشد تماس گیرنده به سیستم متصل می شود و می‌تواند نوبت خود را رزرو کند.
مهندس خنده رو افزود: چنانچه تلفن شهروندان به هر علت حین تماس قطع شد و یا نوبت گیرنده نوبت خودش را فراموش کرده باشد، می‌تواند با شماره گیری 57207 و انتخاب دکمه پیگیری از نوبت و پزشک متخصص که نوبت اخذ شده مطلع گردد.
یادآور می‌شود، ️دریافت نوبت از سامانه نوبت دهی بیماران در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به سه روش تلفنی( تماس با شماره 57207 ) ، کد USSD ) #59801*6655* (و سایت اینترنتی (www.nobat.gmu.ac.ir) انجام می‌شود که بهترین راه جهت رزرو نوبت بدلیل پرداخت آنلاین، سایت اینترنتی است.