مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد

انتشار محتوا: ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
 
دکتر باذلی در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های دکتر صاحبان‌ملکی در مدت مسئولیت گفت: من شاهد بودم که ایشان در زمان راه‌اندازی بیمارستان، تلاش بسیار خوبی انجام دادند و حتی در بسیاری از موارد فراتر از وظایف اداری به انجام خدمت پرداختند تا بیمارستان سریعتر و آماده‌تر به بهره‌برداری برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: راه‌اندازی یک بیمارستان جدید کار مشکلی است و وقتی برای راه‌اندازی این بیمارستان، دو بیمارستان دیگر با یکدیگر ادغام می‌شوند، شرایط سخت‌تری را فراهم می‌آورد که انصافاً آقای دکتر صاحبان به خوبی از عهده آن برآمدند.
وی تاکید کرد: جابجایی مدیریت و انتقال مسئولیت، همواره به معنای عدم توانایی فرد نیست، بلکه گاهی به دلیل تغییر نگرش‌ها و لزوم ارتقای سیستم صورت میگیرد و در برخی موارد نیز بخاطر ارتقاء یک مدیر که سال‌ها تلاش کرده است و من این تغییر را به دلیل ارتقای دکتر صاحبان انجام دادم تا از ایشان در سطح معاونت استفاده شود که امیدوارم ایشان این مسئولیت جدید را بپذیرند.
دکتر باذلی سپس به جایگاه بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: بیمارستان علامه بهلول گنابادی یک محیط زنده و پویاست که تمام پرسنل و بخش‌های آن مانند تک تک سلول‌های بدن یک انسان باید درست و هماهنگ فعالیت نمایند تا کارکرد بیمارستان در بهترین حالت ممکن قرار بگیرد و در ایجاد این هماهنگی، نقش مدیریت ارشد بیمارستان بسیار با اهمیت است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: وضعیت بیمارستان در شرایط خوبی قرار دارد ولی باید باز هم برای ارتقاء آن تلاش کنیم چرا که بوجود آمدن کوچکترین مشکلی در بیمارستان می‌تواند به یک بحران برای دانشگاه و شهر تبدیل شود و این مسئله مسئولیت همه ما، اعم از پرسنل و مدیران بیمارستان و دانشگاه و حتی مسئولین شهرستان را سنگین‌تر کرده است.
وی با بیان اینکه در بیمارستان مشکلاتی از قبیل عقب بودن پرداخت کارانه‌ها وجود دارد ابراز داشت: این یک مشکل کشوری است اما مجموعه دانشگاه و بیمارستان تمام تلاش خود را برای رفع این موضوع انجام داده‌اند، ولی با توجه به شرایط اقتصادی که با آن مواجه هستیم، متاسفانه هنوز با مشکلاتی مواجه هستیم و باید از همکاران ارجمندم که با وجود این شرایط در حال انجام خدمت هستند و نیز از آقای دکتر عبادی که در این شرایط سخت این مسئولیت سنگین را پذیرفته اند، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.
دکتر باذلی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله آموزش اشاره کرد و گفت: بخش آموزش نیز همچنان باید در بیمارستان با جدیت دنبال شود که در تحقق این مهم، افزایش تعاملات بیمارستان و معاونت آموزشی می‌تواند در پیشرفت بهتر این روند موثر باشد.

وی در پایان با تاکید بر همکاری همه پرسنل با سرپرست جدید بیمارستان گفت: افزایش رضایتمندی مراجعان و پرسنل از توقعات اصلی مدیریت دانشگاه است که باید برای ارتقاء آن تلاش بیشتری شود.