بیمارستان علامه بهلول گنابادی معطر به عطر حرم علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) شد

انتشار محتوا: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر

همزمان با دهه کرامت و با ورود اولین کاروان زیر سایه خورشید به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، این مرکز معطر به عطر گنبد و بارگاه ملکوتی امام رئوف، حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) شد.
                                                                                   برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، خادمین آستان مقدس ثامن‌الحجج(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید با ورود پرچم متبرک بارگاه امام رضا(ع)، عطر معنوی رضوی را به فضای مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی بخشیدند.
اعضای این کاروان در بدو ورود به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی مورد استقبال پرشور رئیس، مدیر داخلی، مدیر خدمات پرستاری، جمعی از متخصصان و کارکنان این مرکز قرار گرفتند.
در ادامه، خادمان حضرت شمس‌الشموس علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) با حضور در بخش‌های مختلف مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، پرچم متبرک حرم رضوی را به نیت شفای بیماران بر بالین آن‌ها حاضر کردند که ضمن منقلب شدن تعدادی از کادر درمانی، بیماران و همراهان آن‌ها، حال و هوای معنوی خاصی در فضای بیمارستان حاکم شد.
اهدای تبرکات حرم رضوی از جمله نبات، نمک و پوستر توسط سفیران زیر سایه خورشید به بیماران و همراهان آن‌ها از دیگر برنامه‌های این کاروان بود.
برگزاری جلسه با حضور رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، پایان بخش حضور اولین کاروان زیر سایه در این مرکز بود که دکتر صاحبان‌ملکی در این جلسه ضمن قدردانی از آستان قدس رضوی و خادمان حضور یافته در قالب این کاروان، به بیان نقش و اهمیت معنویت در روند بهبود بیماری‌ها پرداخت.