در 7 ماهه نخست امسال انجام شد؛

افزایش 23 درصدی خدمات واحد تصویربرداری بیمارستان علامه بهلول گنابادی

انتشار محتوا: ۱۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۴:۴۳ قبل از ظهر
رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی گفت: در 7 ماه نخست سال جاری، 56 هزار و 272 نفر خدمت توسط قسمت‌های مختلف تصویری برداری برای بیماران سرپایی و بستری انجام شده که این خدمات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش یافته است.
تال

به گزارش وبدا، دکتر مهدی پاسبان ضمن تبریک روز رادیولوژی به همکاران رادیولوژیست شاغل در بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: رادیولوژیست‌ها با فراگیری علوم این رشته،  سهم بسزایی در تشخیص زودهنگام بیماری‌ها دارند و  لذا کارشناسان این رشته می‌توانند در درمان به موقع بیمار به پزشک کمک کنند.

وی ادامه داد: در 7 ماه نخست امسال، 56 هزار و 272 نفر خدمت توسط قسمت‌های مختلف تصویربرداری برای بیماران سرپایی و بستری انجام شده که این خدمات به نسبت مشابه سال گذشته دارای افزایش 23 درصدی بوده است.
دکتر مهدی پاسبان با اشاره به اینکه طی 7 ماه نخست امسال ماهانه 8 هزار خدمت و  روزانه 260 خدمت توسط کارشناسان رادیولوژی به بیماران ارائه شده است، تصریح کرد: در این مدت 22 هزار و  458 خدمت رادیولوژی و 10 هزار و 918 خدمت سونوگرافی به بیماران سرپایی و بستری توسط متخصصین و کارشناسان رادیولوژی انجام شده است.

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی در خصوص سایر خدمات بخش تصویربرداری گفت: در مدت اعلام شده 14 هزار و 748 نفر خدمت سی تی اسکن، 7 هزار و 779 نفر خدمت M.R.I و 369 نفر خدمت ماموگرافی به بیماران سرپایی و بستری ارائه شده است.

دکتر پاسبان با بیان اینکه در واحد سونوگرافی و ام آر آی تعداد مراجعه کنندگان سرپایی زیاد است، افزود: از تمامی بیمارانی که نیاز به انجام سونوگرافی و یا ام آر آی دارند تقاضا داریم برای بهره‌مندی از این خدمات با نوبت گیری قبلی مراجعه کنند تا همکاران ما در واحد رادیولوژی قادر به ارائه خدمت به آنها باشند.

یادآور می‌شود، نوبت‌گیری سونوگرافی هر روز ساعت 10صبح از طریق شماره ثابت57207 و یا سامانه اینترنتی Nobat.Gmu.Ac.Ir انجام می‌شود. همچنین نوبت گیری بیماران برای انجام M.R.I به صورت تلفنی یا حضوری از ساعت 7:30 تا 19:30 صورت می‌گیرد.