پیام تبریک دکتر پاسبان به مناسبت روز پرستار

انتشار محتوا: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۴:۰۰ قبل از ظهر
دکتر پاسبان در پیامی با تبریک روز پرستار گفت: پرستاری تلفیقی از عشق و علم و وظیفه است و بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان می آورد.
پاسبان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، متن پیام تبریک روز پرستار دکتر پاسبان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند: کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند.

پنجم جمادی الاولی سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها به نام روز پرستار نامگذاری شده است و به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام پرستار در نظام جمهوری اسلامی برای قدر دانستن و ارج نهادن به مقام والای پرستاران است. 

پرستاری تلفیقی از عشق و علم و وظیفه است و بی تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان می آورد و نسیم روح نواز زندگی و التیام آلام مجروحین را بشارت می دهد. 

اینجانب در سالروز ولادت با سعادت یگانه الگوی پرستاری حضرت زینب کبری (س) ضمن تبریک این روز فرخنده و خجسته به همکاران، اساتید و دانشجویان پرستاری مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، از تلاشهای مجدانه و اهتمام سختکوشانه آنان تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال، سلامتی، بهروزی و موفقیت را برای این عزیزان خواستارم.

مهدی پاسبان

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی