پیام‌تبریک رئیس اداره پرستاری دانشگاه بمناسبت روز پرستار

انتشار محتوا: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۵:۲۱ بعد از ظهر
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم‌پزشکی گناباد در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زینب (س)، از زحمات کادر پرستاری دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم 

سالروز ولادت بزرگ پرستار کربلا و اسوه صبر و شجاعت حضرت زینب کبری (س) به نام روز پرستار نامگذاری شده است تا فرصتی برای تکریم و قدردانی از کوشش پرستارانی باشد که دلسوزانه و مهربانانه در راه درمان بیماران تلاش می‌کنند.

پرستاری ترکیبی از دانش، تجربه و مهارت همراه با مهربانی و عطوفت است و پرستاران ضمن مراقبت از جسم و جان با دمیدن روح زندگی و امید در تن رنجور بیماران، لبخند را بر روی بوم دردهای آنها نقاشی می‌کنند.
اینجانب ضمن ادای احترام به مقام والای شهید سید عباس سجادی شهید مدافع سلامت دانشگاه و تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از ایثار و صبوری یکایک کادر معزز پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عزیز پرستاری دانشگاه، در مسیر مراقبت، حفظ و ارتقای سلامت بیماران صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم.

همچنین از طرف کادر پرستاری دانشگاه، ضمن اعلام انزجار، جنایت رژیم صهیونسیتی در حمله به بیمارستان های غزه علیه مردم مظلوم و کادر درمان را محکوم می کنیم.

در پایان از خداوند متعال، توفیق روز افزون و سلامتی را برای تمامی خدمت گزاران حوزه پرستاری آرزومندم.

سمانه نجفی
رئیس اداره پرستاری دانشگاه