با راهیابی 44 دانشجوی پزشکی به دوره کارآموزی؛

جلسه توجیهی کارآموزان پزشکی در بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۳:۳۸ قبل از ظهر
معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی از برگزاری جلسه توجیهی کارآموزان پزشکی (استاژر) در این مرکز خبر داد.
متن

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، دکتر اکرم بختیاری شهری گفت: به دنبال راه یابی 44 نفر از دانشجویان پزشکی ورودی سال تحصیلی 1399 دانشگاه علوم پزشکی گناباد به دوره کارآموزی (استاژری)، جلسه توجیهی این دانشجویان با حضور رئیس دانشکده پزشکی و پزشکان متخصص در سالن سردار شهید قاسم سلیمانی بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد.

معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی ادامه داد: در این جلسه توجیهی، دانشجویان استاژر با شرح وظایف معاونت آموزشی و پژوهشی بیمارستان، کارشناسان این معاونت، شرایط بهبود کیفیت، ایمنی بیمار و کنترل عفونت آشنا شدند.

دکتر بختیاری افزود: همچنین بازدید میدانی برای این دانشجویان به منظور آشنایی با بخش های بالینی و فضاهای آموزشی بیمارستان و درمانگاه تخصصی، توسط کارشناسان معاونت آموزشی و پژوهشی بیمارستان انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش بر بالین قرار گرفتن، ارتباط گرفتن با بیمار، استدلال بالینی، چگونگی شرح حال گرفتن و معاینه کردن به دانشجویان کارآموز پزشکی در طول 23 ماه آموزش داده می شود.

انتهای پیام/