قدردانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه دانشگاه از اقامه نماز جماعت در بیمارستان علامه بهلول گنابادی

انتشار محتوا: ۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۱:۳۶ قبل از ظهر
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد از اهتمام کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی در اقامه نماز ظهر و عصر در این بیمارستان قدردانی کرد.
ابتدای متن

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد ضمن حضور در نماز جماعت ظهر و عصر بیمارستان علامه بهلول گنابادی از اهتمام کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی در اقامه نماز ظهر و عصر این بیمارستان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه اقامه نماز جماعت علاوه بر آثار معنوی دارای آثار اجتماعی است، افزود: اقامه نماز جماعت دل های مومنان را به هم نزدیک و چون همه نمازگزاران در کنار یکدیگر هستند نمونه ای بارز از اتحاد و هم دلی است.

حجت الاسلام صادقی نسب یکی دیگر از مزایای نماز جماعت را رفع مشکلات جامعه دانست و گفت: در ایام 8 سال دفاع مقدس، در ایام بروز سیل و زلزله و حتی در زمان شیوع ویروس کرونا کمک های مردمی در مساجد و در زمان اقامه نماز جماعت جمع آوری و توزیع می شد.

لازم به ذکر است پس از اقامه نماز ظهر و عصر از خدمات حسین رمضانی که در برپایی نماز جماعت ظهر و عصر و سایر جلسات مذهبی بیمارستان علامه بهلول گنابادی فعالیت می کند، تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/