درساعات اولیه سال جدید انجام شد؛

دیدار مسئولان گنابادی با مدافعان سلامت بیمارستان علامه بهلول گنابادی

انتشار محتوا: ۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۴:۵۸:۲۸ بعد از ظهر
امام جمعه گناباد و نماینده منتخب مردم شهرستان های گناباد و بجستان و نیز رئیس دفتر نماینده گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، معاون فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر گناباد به همراه دکتر احمدی رئیس و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه در اولین روز از سال جدید به مرکز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه و بیمارستان علامه بهلول گنابادی رفتند.
دیدار

به گزارش وبدا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و جمعی از مسولین شهرستان صبح امروز و در آغازین ساعات سال جدید با حضور در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و ارسال پیامی رادیویی به پایگاه های اورژانس 115 از زحمات پرسنل فوریت های پزشکی در دوشهرستان گناباد و بجستان قدردانی کردند.

درادامه جمعی از مسولین شهرستان  به همراه اعضای ستاد سلامت نوروزی با حضور در بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی به مقام‌ شامخ شهدای مدافع سلامت بویژه شهید سید عباس سجادی ادای احترام کردند و خاطره این شهید را گرامی داشتند.

بازدید از کلیه بخش های درمانی وپشتیبانی بیمارستان علامه بهلول گنابادی و تبریک سال جدید و قدردانی از زحمات پرسنل بیمارستان و نیز عیادت از بیماران بستری، بخشی دیگر از برنامه بازدید مسئولان شهرستان از بیمارستان علامه بهلول گنابادی بود.