بهترین سفره هفت سین عید نوروز در بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتخاب شد

انتشار محتوا: ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۳۷:۰۰ بعد از ظهر
شورای فرهنگی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی با بررسی سفره های هفت سین بخش های درمانی این مرکز در عید نوروز، بهترین سفره هفت سین را انتخاب کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، شورای فرهنگی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی مسابقه بهترین سفره هفت سین را با هدف ایجاد فضای عیدانه و تحویل سال با هنر، ذوق و سلیقه کارکنان این مرکز در سفره آرایی هفت سین برگزار کرد.

شورای فرهنگی بیمارستان از تعداد 12 سفره هفت سین چیده شده در بخش های درمانی، پس از بررسی شاخص های زیباشناختی، استفاده از ظروف خاص سنتی و متناسب با سفره، خلاقیت و نوآوری و استفاده از نماد سال، سفره هفت سین بخش NICU را به عنوان بهترین سفره هفت سین انتخاب و همچنین سفره های هفت سین بخش های CCU و جراحی دو نیز در رده های دوم و سوم این مسابقه قرار گرفتند.

با اعلام خانم مقدم قدیری سرپرستار بخش NICU، خانم نرگس مقیمی به تنهایی سفره آرایی هفت سین این بخش را به انجام رسانیده است و هدیه نقدی 10 میلیون ریالی این مسابقه به این پرستار هنرمند تعلق گرفت.

لازم به ذکر است سفره هفت سین بخش داخلی 1 در مهلت اعلام شده برای مسابقه کامل نبود و بخش های اورژانس، اتاق عمل، جراحی3 و جراحی4 در این مسابقه شرکت نکردند.