گزارش تصویری/

آئین تجلیل از کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی در عرصه تشکیل خانواده و فرزندآوری برگزار شد 

انتشار محتوا: ۱۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۹:۱۲ بعد از ظهر
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، آئین تجلیل از کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی که در سال 1402 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده اند، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی، آئین تجلیل از کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی که در سال 1402 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده اند، ظهر دیروز (چهارشنبه) با حضور دکتر رضا احمدی رئیس و دکتر مرتضی خاکسار معاون درمان دانشگاه، دکتر مهدی پاسبان رئیس و تیم مدیریت اجرایی بیمارستان در سالن آمفی تئاتر شهید سلیمانی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی برگزار شد.

در این مراسم از دکتر اعظم السادات محمودیان متخصص زنان و زایمان، دکتر  آرش حمزه ای متخصص بیهوشی و عفت جوادی اصل ماما بخش زایشگاه بیمارستان، به عنوان متخصصین و مامای فعال در حوزه  جوانی جمعیت تقدیر شد.

همچنین از 74 نفر از کارکنان بیمارستان علامه بهلول گنابادی که در سال 1402 ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده اند، و 11 نفر از پرسنل اورژانس 115 که فرآیند زایمان مادر را با موفقیت در کابین آمبولانس انجام داده اند، با اهدای لوح و هدیه نقدی تقدیر شد.